Tłumacz przysięgły Wrocław

Tłumacz przysięgły Wrocław English Connection jest biurem tłumaczeń, oferującym ustne oraz pisemne tłumaczenia polsko-angielskie. Posiadamy doświadczenie w pracy w dużych przedsiębiorstwach jak i jako niezależni tłumacze. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników - w tym tłumaczy przysięgłych. Przygotowujemy tłumaczenia w wielu dziedzinach - m.in. prawo, finanse, medycyna, IT, innowacyjne technologie. Naszym kontrahentom gwarantujemy wysokiej jakości usługi dbając równocześnie o szybką realizację bieżących zleceń. Nasza strona internetowa WWW gwarantuje funkcjonalności pozwalające na wycenę tłumaczenia. System rozliczeń oparty jest na opłatach za liczbę tłumaczonych stron, a dodatkowo typ i tryb realizacji zamówienia. Dla stałych nabywców przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Szczegóły strony www.englishconnection.com.pl:

Podlinkuj stronę www.englishconnection.com.pl:

Tłumacz przysięgły Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Języków Obcych »

  Inter - Lingua Szkoła Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń zaprasza na kursy języka angielskiego metodą konwersacyjną. Oferujemy bezpłatne lekcje próbne, wysoki poziom nauczania, przygotowanie do Matury, FCE, CAE, angielski dla firm. Kursy Callan Method - język angielski 4 x szybciej, 4 x taniej, 4 x skuteczniej. Łomża Aleja Legionów 9

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Wyszukanie zajęcia, które może nam dać pełne zadowolenie nie będzie łatwym zadaniem. Przeglądając propozycje od różnych pracodawców, można trafić na takie oczekiwania, o jakich wręcz byśmy nie pomyśleli. Chyba głównym z nich będzie biegła znajomość przynajmniej jednego obcego języka. W obecnej codzienności będzie to warunek konieczny, z tego też powodu nauka języka angielskiego staje się niezbędna. Tym językiem bowiem posługuje się najwięcej osób na całym świecie, dlatego też koniecznie trzeba go znać w stopniu komunikatywnym. Oczywiście jest to niezbędne minimum, gdyż przeważnie taka znajomość będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by móc swobodnie porozumiewać się z obcojęzycznymi współpracownikami czy kontrahentami. Tymczasem nauka języka angielskiego przebiegać może w różny sposób. Część osób będzie się decydować na sposób tradycyjny, a więc uczęszczanie na zajęcia do szkół językowych lub korepetycje z lektorem. Ci, którzy nie będą mieć wolnego czasu na takie zajęcia, będą stawiać na możliwości, które może im dać samodzielna nauka języka angielskiego w mieszkaniu. Do tego potrzeba jednak sporej mobilizacji. Trzeba bowiem uczyć się systematycznie i regularnie, bo jedynie wtedy przyniesie to efekty

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Katowice »

  Tematyką prezentowanej stronki jest działalność placówki organizującej kursy językowe. W ofercie naszej firmy mieści się angielski dla firm oraz osób prywatnych. Propozycja firmy adresowana jest przede wszystkim do firm oraz klientów instytucjonalnych. Prowadzimy różnego typu szkolenia językowe dostosowane do wymagań klienta. Specjalnością naszej placówki są kursy z języka angielskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy angielski Katowice przez Skype. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych oraz wyszkolonych lingwistów.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Nie mogę sobie wyobrazić, aby tłumaczenie oddać niepunktualnie. Stale dotrzymujemy terminów zgodnie z przesłaniem: czas to pieniądz. Z tej przyczyny każdy nasz tłumacz (obojętnie jakiego języka: ukraińskiego czy flamandzkiego a nawet rzadkiego macedońskiego) ostro przestrzega zasad terminowości. Niniejszym przedstawiam kilka przykładowych jęz., z jakich dokonujemy przekładów językowych: węgierski, a także nie tak popularny tybetański, ale też bardzo dużo innych. W razie pytań na stronce www.trans-ling.pl znaleźć można dane kontaktowe (adres mailowy oraz numery telefonów). Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i do składania zamówień. Obiecuję, iż nie będziesz żałował.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Wyższe Łódź »

  Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi aspiruje do miana szkoły wyższej proaktywnie reagującej na zmieniające się wyzwania edukacyjne, promującej idee nowoczesnego stylu kształcenia dostosowanego do potrzeb rodzimego rynku pracy. Prowadzi także projekty proaktywne poprzez prowadzenie badań pilotażowych i zdefiniowanie europejskich kanonów wykładania i implementowania ich w procesie dydaktycznym. Umożliwia to na zorientowanie studenta na sukces, a po uwieńczeniu studiów, na jego integrację ze społecznością lokalną. Programy studiów na uczelni WSFI w Łodzi dopełniają wszystkie wymagania wskazane w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 lipca 2007 r. w sprawie standardów kształcenia. Trzy letnie studia licencjackie z ekonomii, odbywają się w Starachowicach. Specjalności, jakie może wybrać student tego kierunku to: integracja europejska, ekonomika i finanse przedsiębiorstw Łódź bezpieczeństwo narodowe to innowacyjny kierunek, którego misją jest rozpowszechnianie informacji z zakresu bezpieczeństwa narodowego, publicznego i cywilnego i propagowanie humanistycznych wartości w społeczeństwie lokalnym. Specjalności na tym kierunku to: edukacja dla bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe, ochrona osób i mienia. Studia w trybie zaocznym odbywają się na wydziale w Łodzi. WSFI im. prof. J. Chechlińskiego jest Uczelnią założoną w roku 1997 przez Powszechny Bank Kredytowy SA.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Masażu Biostudio »

  Biustudio to firma, która powstała w 1993 roku, a co za tym idzie jest już doświadczonym przedsiębiorstwem. Biostudio trudni się wszelkiego rodzaju usługami, jakie są związane ze szkoleniem ludzi. Chodzi o szkolenia z zakresu masażu, kinezyterapii i azjatyckich metod leczenia. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w masażu, czyli absolutnie każda zapisana na kurs osoba, będzie mogła opanować sztukę masowania. Trzeba mieć na uwadze to, że to niezmiernie ważne aby mieć dobry fach, a bez najmniejszego cienia wątpliwości masażysta to doskonały zawód. I z tego właśnie powodu, warto jak najbardziej wejść na www.biostudio.pl i zapoznać się się bliżej z ofertą firmy. Nasza firma ma oddziały w wielu polskich miastach - są to na przykład Kraków, Poznań albo Zielona Góra. Należy na uwadze mieć to, że przebyty w naszych ośrodkach kurs masażu Zielona Góra oczywiście upoważnia do samodzielnego uprawiania zawodu masażysty. Kursanci mogą wybrać sporo rodzajów szkoleń. Są to np.: masaż gorącym woskiem albo masaż relaksacyjny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z organizowanych przez nas kursów.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie - pomoc w pisaniu »

  W ofercie portalu odnajdziesz rzetelne materiały do prac pisemnych. Obszar tych usług może być szeroki. Możesz zakupić wskazówkę w dobraniu trzonu tematu, ułożeniu zarysu, ułożeniu określonego segmentu przykładowego tekstu jak również innej osobistej sugestii. W wielu miastach można odnaleźć osoby, które przygotują dla nas niedrogie i rzetelne pomoce do prac, przygotują najlepsze materiały, i wówczas pisanie prac licencjackich pójdzie szybciej. Warto zatem stosownie wcześniej wybrać się do firmy z naszym zleceniem omawiając swoje wyznaczniki. W innym wypadku nikt nie będzie chciał się tego podjąć, gdyż zwyczajnie nie da się opracować dobrych materiałów w kilka godzin. Zatem z jednej strony na pewno może być to zrozumiałe, a z drugiej wiele osób zapomina o takich istotnych kwestiach że pisanie prac pochłania wiele czasu i wydaje im się, że jeśli zleci się korektę pracy komuś kto wykonywał to już w przeszłości, to poradzi sobie on z tym całkowicie w jeden dzień.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski tłumaczenia »

  Poszerzanie horyzontów to złożona sprawa, której końcowy skutek przyjmuje postać dobrze płatnej pracy, a bynajmniej takiej, będącej dla nas pasjonującą jak i zapewniać nam ogrom radości. Aczkolwiek etap zdobywania wiedzy, realizuje zadanie także umacniać posiadane przez nas umiejętności, pobudzić umysł do wysiłku i zakorzenić w nas podstawowe wartości oraz pomóc w wyborze zawodowej kariery. Dla mnie francuski nauka została pewnego rodzaju napędem do tego, bym w obecnej chwili miała przekonanie, że mam ochotę się dokładnie francuskim zajmować i systematycznie rozwijać w omawianym kierunku. Jednak bardzo dużo studentów francuski odbiera na zasadzie zaliczenia poszczególnych testów jako wyłącznie pułap w osiąganiu w pełni nie związanej z nim drogi życiowej. Dla takich ludzi jest stworzona oferta ujęta w słowach francuski Katowice, wnosząca szansę polepszenia się w uporczywym zakresie powodującym problemy. Serdecznie zapraszam do podjęcia pomyślnej decyzji skorzystania z mej oferty w przygotowaniach do kolokwium, czy pokrewnej postaci sprawdzenia wiedzy, której to przejście wykazuje skutek w realizacji Twych istotnych życiowych planów. Zajmuje się także przekładami pisemnym na omawiany język w skutkiem czego tłumaczenia francuski składają się na element mej, do Państwa ukierunkowanej oferty.

  Data dodania: 21 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Catia »

  Inwituję wszystkich, którzy chcieliby rozszerzać swoją wiedzę o systemach wirtualnego projektowania do wzięcia udziału w naszych ponadprzeciętnych szkoleniach Catia. Tworzymy je fachowo już od kilku lat i możemy poszczycić się w tej domenie najlepszymi rzeczoznawcami w Polsce. Wejdź już w tym momencie na naszą stronę internetową i dowiedz się wszystkiego o systemach Catia. I Ty możesz wstąpić w szeregi znawców od tego systemu. Wystarczy tylko, że zapiszesz się na jeden z naszych kursów. Aktywujemy wszystkich do użytkowania z naszej innowacyjnej propozycji, która to na pewno pozwoli na zdobycie zachęcającej pracy, która będzie stawiała przed nami coraz to nowe wyzwania.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »