Tłumacz przysięgły Wrocław

Tłumacz przysięgły Wrocław English Connection jest biurem tłumaczeń, oferującym ustne oraz pisemne tłumaczenia polsko-angielskie. Posiadamy doświadczenie w pracy w dużych przedsiębiorstwach jak i jako niezależni tłumacze. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników - w tym tłumaczy przysięgłych. Przygotowujemy tłumaczenia w wielu dziedzinach - m.in. prawo, finanse, medycyna, IT, innowacyjne technologie. Naszym kontrahentom gwarantujemy wysokiej jakości usługi dbając równocześnie o szybką realizację bieżących zleceń. Nasza strona internetowa WWW gwarantuje funkcjonalności pozwalające na wycenę tłumaczenia. System rozliczeń oparty jest na opłatach za liczbę tłumaczonych stron, a dodatkowo typ i tryb realizacji zamówienia. Dla stałych nabywców przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Szczegóły strony www.englishconnection.com.pl:

Podlinkuj stronę www.englishconnection.com.pl:

Tłumacz przysięgły Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ROSYJSKIEGO mgr inż.IRINA RUTKOWSKA 15-794 BIAŁYSTOK, ul. Gajowa 59 m.90 ; kom.0 508 666 065; »

  IRINA RUTKOWSKA - Język rosyjski - Tłumaczenia, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, bigły sądowy.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia samorządowe »

  Świetne szkolenia dostępne są z poziomu strony frdl.mazowsze.pl. To najlepsze szkolenia samorządowe!Główne obszary tematyczne tych szkoleń mieszczą się przykładowo w następujących działachh: samorząd i prawo samorządowe, ochrona danych osobowych, zamówienia publiczne, prawo budowlane i zagospodarowanie przestrzenne, polityka społeczna.Oczywiście wyżej wymienione obszary krusów to nie pełna lista. Kompletną listę kursów znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej frdl.mazowsze.pl. Zapraszam po więcej informacji, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Nie mogę sobie wyobrazić, aby tłumaczenie oddać niepunktualnie. Stale dotrzymujemy terminów zgodnie z przesłaniem: czas to pieniądz. Z tej przyczyny każdy nasz tłumacz (obojętnie jakiego języka: ukraińskiego czy flamandzkiego a nawet rzadkiego macedońskiego) ostro przestrzega zasad terminowości. Niniejszym przedstawiam kilka przykładowych jęz., z jakich dokonujemy przekładów językowych: węgierski, a także nie tak popularny tybetański, ale też bardzo dużo innych. W razie pytań na stronce www.trans-ling.pl znaleźć można dane kontaktowe (adres mailowy oraz numery telefonów). Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i do składania zamówień. Obiecuję, iż nie będziesz żałował.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Policealna Olsztyn »

  Na 100% zdajesz sobie sprawę z istniejących na rynku pracy problemów. Szukaj zatem takich zawodów, dzięki którym otrzymanie ambitnej pracy nie będzie stanowiło problemu. Szkoła policealna Promedica, zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły liceum, do zapoznania się z jej ofertą. Jeśli wcześniej szukałeś ogłoszeń typu farmacja Olsztyn to twoje wysiłki dobiegły końca. Doskonały poziom kształcenia jaki gwarantujemy, to olbrzymia szansa znalezienia bardzo dobrze płatnej pracy w przyszłości. Znajdziesz nas także pod hasłem ratownictwo medyczne Olsztyn, bowiem specjalizujemy się właśnie w tym kierunku.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Wyższe Łódź »

  Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi aspiruje do miana szkoły wyższej proaktywnie reagującej na zmieniające się wyzwania edukacyjne, promującej idee nowoczesnego stylu kształcenia dostosowanego do potrzeb rodzimego rynku pracy. Prowadzi także projekty proaktywne poprzez prowadzenie badań pilotażowych i zdefiniowanie europejskich kanonów wykładania i implementowania ich w procesie dydaktycznym. Umożliwia to na zorientowanie studenta na sukces, a po uwieńczeniu studiów, na jego integrację ze społecznością lokalną. Programy studiów na uczelni WSFI w Łodzi dopełniają wszystkie wymagania wskazane w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 lipca 2007 r. w sprawie standardów kształcenia. Trzy letnie studia licencjackie z ekonomii, odbywają się w Starachowicach. Specjalności, jakie może wybrać student tego kierunku to: integracja europejska, ekonomika i finanse przedsiębiorstw Łódź bezpieczeństwo narodowe to innowacyjny kierunek, którego misją jest rozpowszechnianie informacji z zakresu bezpieczeństwa narodowego, publicznego i cywilnego i propagowanie humanistycznych wartości w społeczeństwie lokalnym. Specjalności na tym kierunku to: edukacja dla bezpieczeństwa, zarządzanie kryzysowe, ochrona osób i mienia. Studia w trybie zaocznym odbywają się na wydziale w Łodzi. WSFI im. prof. J. Chechlińskiego jest Uczelnią założoną w roku 1997 przez Powszechny Bank Kredytowy SA.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Logistyczne »

  Jesteś początkującym logistykiem? Chcesz uzyskać doświadczenie i nauczyć się obsługiwania innowacyjnych programów potrzebnych do obsługi logistycznej przedsiębiorstwa? Wystarczy , iż dokonasz wyboru i zgłosisz się na adekwatne szkolenie logistyczne, jakie umożliwi ci pozyskanie tej wiedzy. Te szkolenia logistyczne urządzane są przez mnóstwo znanych uczelni, lecz również przez prywatne firmy . Wprowadź w wyszukiwarkę szkolenia logistyka, a odnajdziesz mnóstwo firm, które to szkolenie logistyka prowadzą.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy policja »

  Jeśli reflektowałbyś zostać policjantem musisz koniecznie zajrzeć na naszą stronę internetową. Znajdziesz bowiem na niej testy do policji wraz z odpowiedziami. Dzięki nam spełnią się Twoje najgłębsze marzenia! Nasze egzaminy są w 100% legalne, zawierają filmiki, zdjęcia oraz przykładowe pytania, które może zadać Ci na konwersacji psycholog. Z naszym multiselektem przygotujesz się porządnie do testu i już niebawem będziesz mógł radować się z pracy w służbach mundurowych. Co więcej nasze testy są osiągalne w niezwykle fascynujących cenach, dzięki czemu nie stracisz na nie fortuny. Jeszcze dziś zajdź na naszą stronę i zamów multiselekt do policji.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »